משכנתא אחת - טיפים מיועץ משכנתאות לשמירה על ערך הדירה

לנו במשכנתא אחת כיועץ משכנתאות עצמאי ובלתי תלוי, מגע יומיומי עם אין ספור נכסים שאנו פוגשים בבואנו להסדיר ולהכין את התשתית הכלכלית שתאפשר קבלת משכנתא על פי רצון לקוחותינו. מתוך ניסיוננו זה אנו רואים לנכון להתייחס לנקודה משמעותית זאת שלה השפעה הן במצבים של רכישה והן במצבים של קניית נכס. כמובן כאשר יש לבצע תכנון החזרים פוטנציאלי וערך תמורה מצטבר, שהנכס יכול להניב, למצב הדירה שלכם השפעה רבה על גובהו של הסכום הסופי.

טיפים של יועץ משכנתאות לשמירה על ערך הדירה שלכם

אל תהססו לפנות אלינו ולקבוע פגישה עם יועץ משכנתאות של משכנתא אחת. אנו נניח תא התשתית הפיננסית שתאפשר לכם להשיג את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר ובעיקר המתאימים ביותר עבורכם וזאת גם אם עליכם להיערך לקבלת משכנתא ללא הון עצמי.

התנהלות נכונה ונקיטת צעדים מתאימים תסייע לכם בשמירת ערך הדירה שלכם ותמנע מכם מצבי אי נעימות כאשר תחליטו להעמיד את הנכס למכירה.

אנו במשכנתא אחת יועץ משכנתאות, מיחסים חשיבות גדולה לא רק לתוצאה הסופית (קבלת המשכנתא) אלה גם לדרך. הדרך לשמור ולהגדיל את ערך נכסי הנדל"ן שלכם. עליכם לזכור שבכל מצב בו אתם מחזיקים בנכס נדל"ן, גם אם כבר החלטתם להמירו באחר והעמדתם אותו למכירה. לא כל שכן במצב בו הנכס שברשותכם אינו עומד למכירה כלל. מצבו הפיזי של הנכס ישפיע (לעתים באופן משמעותי) על התמורה שתתקבל בעדו. נושא זה בולט עוד יותר כאשר מדובר בנכס להשכרה. ניתן לראות את הבדלי המחיר והמהירות בהם מושכר נכס שמור לעומת נכס שאינו שמור. כל יועץ משכנתאות שתפגשו יתייחס לערכו של הנכס בין אם מבקשים לקנותו או שעליו ליצר הכנסה לטובת החזרי המשכנתא.

טיפים פשוטים של יועץ משכנתאות לשמירת ערך הדירה

הניסיון רב השנים של משכנתא אחת, בתחום המשכנתא הפגיש אותנו עם מגוון נכסים רב שמאפשר לנו להציע לכם מספר טיפים חשובים, לשמירה על הערך של כל דירה.

הטיפ המשמעותי ביותר נובע מהניסיון של משכנתא אחת כיועץ משכנתאות, והוא שכל תקלה או קלקול ולו הקטנים ביותר רצוי לתקן בהקדם. ללא קשר לגיל הנכס ומצבו הפיזי. תקלה לא מטופלת מחריפה עם הזמן והשימוש ובשל כך השפעתה הולכת וגוברת על שוויה של הדירה (לקנייה, מכירה או השכרה).

דוגמא להמחשה, כאשר ישנה נזילה למשל במיקום כל שהו במקלחת, אולם הנזילה מתבטאת בטפטוף קל הניתן לספיגה בקלות ואינו מהווה הפרעה בחיי היומיום. השארת המצב עלולה להחריף את הנזילה ובמרבית המקרים לגרום לפגיעה בקיר או לחדור דרך הרצפה. בכל מקרה מדובר בנזק מצטבר שעלול לגרום לנזק נלווה נרחב יותר.

דוגמא נוספת הינה כאשר לדוגמא אתם מגלים שדלתות המטבח חדלות להיסגר כהלכה ובחלקן מתגלה שהצירים רופפים. תיקון ואיפוס דלתות מטבח אינו עניין מורכב אך בהיעדר התייחסות והשארת המצב עלול להיגרם נזק שיצריך שיפוץ של המטבח או החלפת הדלתות. יועץ משכנתאות שלנו הגיע לא אחת לדירה שאמורים לרכוש אותה ויש לבחון את ערך ההחזר שלה לטובת החזרי המשכנתא. התמורה שניתן לקבל עבור דירה "מוזנחת" צונח בצורה משמעותית ביחס לאותה דירה שהושקעו בה מאמצי טיפוח ושימור.

יועץ משכנתאות עצמאי ובלתי תלוי מכיר את התופעה בה לעתים משקיעים בדירה סכום סביר בשדרוג המטבח ו/או השירותים ובתוספת צביעת קירות ערך הדירה עולה באופן משמעותי. פנו אלינו במשכנתא אחת לשם קבלת ייעוץ משכנתאות בלתי תלוי לכל סוגי המשכנתא והזכאויות.

 

 

 

חזור למאמרים