מנופי יוני - עבודות מנוף ומנוף ונטוזה

מנופי יוני מתמחים בעבודות מנוף ייעודיות המצריכות התקנים ייחודיים כגון ונטוזה להרמת זכוכית בוואקום, מנוף סל ועוד. אנו מפעילים צי של משאיות מנוף המופעלות על ידי מפעילים מוסמכים שהוכשרו לכך והנם בעלי ניסיון רב בכל עבודות המנוף. להזמנת משאית מנוף לביצוע עבודות מנוף עבורכם, צרו קשר ונתאים לכם את משאית המנוף שתענה על צורכיכם המדויקים

דוגמאות לעבודות מנוף

אנו מבחינים בין שני סוגי שירותי משאית מנוף. עבודות מנוף שמבוצעות בעזרת משאית מנוף שלוקחת חלק בעבודה. הסוג השני של עבודות מנוף מתאפיין בכך שמשאית המנוף מניפה מטען, מעבירה אותו ליעדו ומשתמשת במנוף לפריקת המטען ללא צורך להתעכב עד סיום ביצוע העבודה. כמובן שמנופי יוני מבצעת את שני סוגי העבודות מנוף בהתאם לדרישות הלקוח.

עבודה עם מנוף ונטוזה

השימוש במנוף ונטוזה להרמת זכוכית בוואקום מתבצע בעיקר כאשר יש להתקין דלת גדולה מזכוכית, חלקי חיפוי מזכוכית, ולעתים גם לוחות סולריים גדולים. מנוף ונטוזה מאפשר למפעיל משאית מנוף מיומן להציב לוחות זכוכית במקום הסופי אליו הם מיועדים. מנוף ונטוזה מסוגל להניף לוחות בעלי משקל עצום ובעדינות

רבה לסובב ולהטות את לוחות הזכוכית כך שלמתקינים נותר רק לקבעם למקומם. דוגמה טובה היא כאשר הכניסה של בניין משרדים או מבנה ציבורי מעוצבת כך שהחזית הקדמית, לעתים בגובה עשרות מטרים עשויה זכוכית. משאית מנוף ונטוזה שתוביל תא לוחות הזכוכית העצומים תעבירם הישר למקומם ותאפשר למתקינים לקבע את הלוחות למקומם ללא מאמץ פיזי רב מדי.

עבודת מנוף סל

מנשאית מנוף המצויד בסל (מכונה גם משאית סל אדם) מאפשרת ביצוע מגוון עבודות בגובה רב. עבודות מנוף כגון טיפול בתאורת רחוב, גיזום עצים בגובה רב. טיפול ברמזורים ובקווי חשמל ועוד. למעשה משאית מנוף סל מאפשרת ביצוע כמעט כל עבודה שיש לעשותה בגובה רב תוך שמירה מרבית על בטיחות המפעיל או המתקין.

במקרים מסוימים יש הכרח לשלב בעבודות מנוף יותר מכלי ייעודי אחד. למשל שילוב של ונטוזה להנפת זכוכית בוואקום יחד עם מנוף סל. שימוש משולב זה ייעשה כאשר יש לבצע התקנה בנקודת גובה שאינה בהישג ידם של המתקינים, גם בעזרת סולם.

במקרים אלה ניתן לשלב עבודות מנוף עם כלי נוסף שמגיע לאתר העבודה, להתקנה או לחלק את שתי המשימות כאשר ראשית מציבים את לוח או דלת הזכוכית במקומה ורק לאחר מכן מעלים את המתקין עם מנוף סל לביצוע ההתקנה הסופית.

להזמנת משאית מנוף לביצוע עבודות מנוף עבורכם, צרו קשר ונתאים לכם את משאית המנוף שתענה על צורכיכם המדויקים

חזור למאמרים