האם יש עונה מומלצת לתיקון תריסים חשמליים?

המטרה שלנו בעצ-בעות היא שהתריס שלכם יעלה וירד באופן רציף ללא תקלות בכל עונות השנה, כך שלא יתעורר הצורך להזמין אותנו לתיקון תריסים חשמליים כלל. להזמנת תיקון, טיפול מונע והדרכה כיצד לשמור על התריס שלכם צרו קשר.

תיקון תריסים חשמליים - למה לא לחכות להשבתה מוחלטת

המטרה שלנו בעצ-בעות היא שהתריס שלכם יעלה וירד באופן רציף ללא תקלות ושלא יתעורר הצורך להזמין אותנו לתיקון תריסים חשמליים.

עצ-בעות שירותי הנדימן מתמחים בטיפול מונע ותיקון תריסים חשמליים בכל הגדלים. צור עמנו קשר מיד כאשר חל ולו השיבוש הקטן ביותר בפעולתו של התריס החשמלי. תיקון תריסים חשמליים שלנו כולל גם הנחיות מפורטות למניעה וטיפול עצמי בתריס החשמלי שישמור על התריס שלכם תקין וימנע מכם את הצורך להזמין בעל מקצוע לטפל בו בעתיד.

תיקון תריסים חשמליים אצלנו בישראל נובע מהתפקידים המגוונים אותם ממלאים התריסים. כמובן שהתפקיד המרכזי של תריס חשמלי הוא ליצור הפרדה בין החוץ לבין הבית פנימה. על אף היותה של ישראל מדינה ממוזגת הרי שתנאי החוץ משתנים ובנוסף למזג האוויר קיימים גורמים נוספים שתריס אמור למנוע מהם את הכניסה הביתה.

תיקון תריסים חשמליים - תפקודים עונתיים וכלליים

מניעת כניסה של שמש אל חללי הבית בעת שהשמש חזקה מדי או כאשר יש רצון להחשיך את החלל הפנימי לצורך כל שהו.

מניעת כניסה של גשם או רוח בעונות הגשומות. התריס מהווה חוצץ נוסף לחלונות ומבטיח שחדירת גשם ורוח לא תהיה אפשרית. תקלה במזג אוויר סוער תצריך לעתים תיקון תריסים חשמליים מידי.

תריס חשמלי כאמצעי לשמירה על הפרטיות ומניעת היכולת לראות את המתרחש בבית. ברבים מבתי המגורים והדירות לא נתלים ווילונות ששימשו בעבר (וגם כיום) לשם שמירה על הפרטיות.

תריסי הבית משמשים במקרים רבים גם כאמצעי הבטחה ומיגון שאמורים למנוע כניסתם של זרים לבית הן כאשר בני הבית מחוץ לבית והן כאשר בני הבית בבית ישנים או נמצאים בחלק אחר של הבית. במקומות בהם בשל נתונים סביבתיים התריס משמש כאמצעי הגנה עלינו לדאוג לתקינותו התמידית ולכן ברגע שהוא תקוע עלינו לבצע תיקון תריסים חשמליים באופן מידי וזאת מכיוון שהתריס מהווה עוד נדבך במערכת ההגנה על הבית.

אז איזה עונה באמת המתאימה ביותר לתיקון תריסים חשמליים?

נראה שרק לעתים באפשרותנו להמתין לעונה כזאת או אחרת והטיפ החשוב ביותר שניתן להדגישו הוא שכאשר ישנה תקלה כל שהיא שבגינה התריס החשמלי אינו פועל כפי שהוא אמור לפעול. כאשר נשמעות חריקות או קולות שפשוף, או שיש תקיעה של התריס, בדרך למעלה או למטה. אל תחכו והזמינו מיד תיקון תריסים חשמליים.

צרו עמנו עצ-בעות שירותי הנדימן, קשר מידי ואנו נבצע עבורכם תיקון מהיר וטיפול מונע בשאר תריסי הבית. בנוסף נעניק לכם הנחיות ברורות כיצד לטפל בתריס ולמנוע תקלות עתידיות.

חזור למאמרים