רקמה על מגבת - להפוך מתנה לאישית עם פאצ`ים רקומים

רקמה ממוחשבת - המרכז הישראלי לשירותי ריקמה ודיגיטציה מתמחים בהוספת ממד אישי לכל מתנה שתבחרו להעניק ליקירכם. אנו נכין לכם פאצ`ים לתפירה עצמית או נכין ברקמה על מגבת מתנה לאחד והמיוחד שלכם. ניתן להזמין דרך המייל או לשלוח דוגמא ל-AhatsApp ואנו נכין את הפאצ` או רקמה על מגבת בצבע על פי בחירתכם

רקמה על מגבת ופאצ`ים - לא רק כנדוניה ומיתוג מסחרי

בעבר הרחוק, היו בנות המשפחה עמלות במשך חודשים ארוכים ולעתים אף שנים, בעיטור וקישוט של כלי מיטה חלוקים ומגבות לקראת אירוסיה ונישואיה של הבת, האחות, הדודה או כל מי שנישאה. בעזרת רקמה על מגבת ועל כלי המיטה, הסינרים וכל שהיה אמור לשמש כנדוניה. כלי מיטה אלה היו לעתים משמשים את בנות המשפחה יותר מדור אחד והיו עוברים מדור לדור.

מוכרות לנו מפות שולחן רקומות או מעוטרות בפאצ`ים רקומים אשר עוברות מאם לבת. וגם סדינים מעוטרים נשמרים לדורי דורות (לעתים יותר כמזכרת ופחות ככלי מיטה שימושיים) ניתן לראות שבעזרת הרקמה מעניקים ייחודיות שעומדת בפני עצמה.

כיום מקובל ונפוץ להכין מתנות אישיות בעזרת רקמה על מגבת כאשר משתמשים ברקמה ממוחשבת לצורך כך. רקמה על מגבת מאפשרת לנו להעניק אפילו לקבוצת ילדים או קבוצת אנשים בוגרת מתנות זהות שהייחודיות שלהן מתבטאת ברקמה על מגבת את שם חבר הקבוצה (ילד או בוגר) ואפילו להוסיף סימן המיצג את אופיו או אפילו שאיפותיו של הילד.

מקובל מאוד להעניק לילדים בתום תקופת הגן מגבת אישית שניתן אפילו להדביק עליה פאצ` מרקמה ממוחשבת בצורת החייה שהילד אוהב.

כאשר אנו מדברים על נערים ונערות פעמים רבות ניתן להכין לנערים פאצ`ים ברקמה ממוחשבת המיצגים את קבוצת הספורט האהובה עליהם, את להקת המוזיקה האהובה עליהם וכו`

אנו יכולים לראות שרקמה על מגבת כמו תפירה של פאצ`ים על כובעים או חלקי לבוש אחרים מאפשר לנו ליצור ייחודיות והבדלה ואכן פאצ`ים רקומים משמשים הן יחידות צבאיות והן קבוצות ספורט לצורך זיהוי וזאת בשל עמידותם הגבוהה של פאצ`ים ברקמה ממוחשבת הן בפגעי מזג האוויר והן כשר יש צורך לכבס ולנקות את פריט הלבוש.

בעזרת רקמה ממוחשבת במרכז הישראלי לשירותי ריקמה ודיגיטציה אנו מבטיחים לכם ליצור מתנות ייחודיות ואישיות לכל אירוע שבו ברצונכם לתת מתנה מיוחדת ושונה שאין שני לה.

 

 

חזור למאמרים