הדפסת תמונה על קנבס - דיגיטציה אקספרסיוניסטית

סוואנה בלו - המקום שבו האקספרסיוניזם פוגש את העידן הדיגיטלי. אתם תצלמו תמונה או תכינו בעורך הדיגיטלי שלכם מקבץ תמונות או ציור בתוספת כיתוב (אם תבחרו) ואנחנו נממש את ונטביע את הביטוי האישי שלכם בהדפסה על קנבס. גשו עוד היום לחנות סוואנה בלו ובהדפסת תמונה על קנבס בכפר סבא תכינו את המתנה המושלמת לכל אירוע.

אקספרסיוניזם - הדגש על הביטוי האישי הריגשי והאפשרות להדפסת תמונה על קנבס

היסטוריה של הדפסת תמונה על קנבס ואקספרסיוניזם

בתחילת המאה ה-20 היה מקובל לציר על קנבס ועל אף שהדפוס הומצא והיה בראשיתו לא היה מקובל להכין עבודות ציור אמנותיות בהדפסת תמונה על קנבס. בעת ההיא כבר בוצעו במזרח הרחוק הדפסות על בד אך היה זה בד משי והיו אלה עבודות הדפסה בעזרת גלופות בצבעים בודדים כל פעם. רק בשנות ב-90 של המאה הקודמת קיבלה ההדפסת תמונה על קנבס דחיפה משמעותית וכיום ניתן למצוא גם הדפסת תמונה על קנבס בכפר סבא ובערים קטנות (יחסית) אחרות.

תקופת האקספרסיוניזם שהחלה במאה ה-20 הדגישה את החשיבות הרבה שבביטויו האישי של היוצר והקשר שלו ליצירתו. בתקופה זאת שלאחר התקופה האיפרסיוניסטית שבה היו נהגים מאין חוקים וטכניקות ציור מקובלות, לקח לעצמו כל אמן את החירות ליצירת סגנון ציור וטכניקת ציור אינדיבידואלית.

הדפסת תמונה על קנבס בכפר סבא ובערים קטנות ככלי אקספרסיוניסטי

ניתן ליחס לטכנולוגית ההדפסת תמונה על קנבס עמדת מוצא דומה לזאת של התנועה האקספרסיוניסטית כבדה ועודדה את ביטויו האישי של כל אמן ושמה דגש על יחודו והמבדיל אותו מאמנים אחרים.

כיום יכול כל מי שמעוניין, ורוצה לבטא את רגשותיו ורעיונותיו, ביצירת תמונה בעזרת צילום ותכנת עריכה, או בעזרת תוכנת ציור כל שהיא ליצור קובץ דיגיטלי שמועבר אל מכונות הדפסת תמונה על קנבסבכפר סבא או בכל עיר קטנה (כמובן שמכונות הדפסת תמונה על קנבס מצויות בערים הגדולות), כעזרת מיל או דיסק און קי ותוך דקות מספר מתקבלת תמונה ברזולוציית הדפסה בצבע כה גבוהה שנראה כאילו מדובר ברפרודוקציה מקצועית שנעשתה על ידי רב אמן.

אקספרסיוניזם וטכנולוגיה דיגיטלית בהדפסת תמונה על קנבס

טכנולוגית ההדפסת תמונה על קנבס בעזרת מכונות ייעודיות להדפסה דיגיטלית בצבע, מאפשרות לנו כיום לגשר ולקצר את הטווח בין הצורך בביטוי רגשותינו ויצירת ביטוי הולם שלהם על גבי הקנבס. טכניקה זאת אנה תחליף לאומנות הציור אך היא מאפשרת גם למי שרגשותיו עזים הרבה יותר מיכולת הביטוי שלו בעזרת מכחול וצבע.

כאמור בחנות של סוואנה בלו תוכלו גם אתם להביא לידי ביטוי את רגשותיכם ורעיונותיכם ולעצבם לכדי קובץ דיגיטלי הטומן בתוכו את מלוא העצמה של הבעתכם האישית, ניתן להכין בדרך זאת מתנות מדהימות לימי הולדת אירועים חשובים וכמובן יצירת תמונות לעיטור חיי היומיום.

פנו אלינו עוד היום בחנות סוואנה בלו הקרובה אליכם ואנו נסיע לכם לעצב את המתנה שתבטא את מלוא הערכתכם, חיבתכם, אהבתכם ובעזרת הדפסת תמונה על קנבס בכפר סבא ניצור תמונה שתנציח את רגשותיכם העזים והכמוסים ביותר.

 

חזור למאמרים