מוניות בפתח תקווה המושבה שהפכה לעיר פרוורית

מוניות אחדות, תחנת מוניות בפתח תקווה מפעילה צי של מעל 90 מוניות חדישות המספקות שירותי מוניות בפתח תקווה ובנוסף מספקת שירותי מוניות בפריסה ארצית 24/7. מוניות אחדות מפעילה שירות משלוחים דלת לדלת, גם הוא בפריסה ארצית. להזמנת מונית מראש, משלוח או להסעה מידית צרו אתנו קשר דרך האתר.

התפשטות העיר והצורך במוניות בפתח תקווה

מוניות אחדות תחנת מוניות בפתח תקווה

תחנת המוניות בפתח תקווה, מוניות אחדות שהינה תחנה וותיקה ומובילה, אכן ממוקמת במרכזה של העיר פתח תקווה. אולם כידוע בעידן התקשורת הסלולרית אין הדבר מגביל את שטח פעולת מוניות אחדות למרכז העיר.

ככל שהעיר פתח תקווה הלכה והתפשטה למרחבים חדשים הלכו וגברו הביקושים לשירותי מוניות בכל שעות היום והלילה. נהגי החברה הזמינים לקריאה מידית מאפשרים לתושבי פתח תקווה כולה, ללא קשר למיקומם ביחס למרכז העיר ליהנות משירות מוניות איכותי וזמין בכל שעות היממה.

נהגי החברה עוסקים בשעות העומס גם במתן שירותי הסעות אשר מוזמנות מראש ולעתים אלו הסעות קבועות שמוזמנות לתקופה, עונה ואפילו לשנה שלמה. מוניות אחדות, תחנת מוניות בפתח תקווה מקפידה על עמידה בכל הזמנים של הנסיעות שהוזמנו מראש. אנו דואגים שנהגי החברה יגיעו אל הלקוחות שלנו בזמן הייעוד ללא עיקובים וללא איחורים וכך אכן קורה.

מוניות בפתח תקווה עיר הפרוורים

פתח תקווה, מאז קום המדינה, הצטיינה בכך שהיא מורכבת ממספר שכונות רב שחלקן סופח אל המושבה המקורית שבתחילה התנגדה להפיכתה לעיר. אל אף שפתח תקווה הפכה לעיר הרי שנעשו לאורח השנים ניסיונות רבים לשמר ולהדגיש את מאפייניה הכפריים של העיר. שנים רבות לא נבנו בפתח תקווה בנינים רבי קומות והעיר התאפיינה בבניה צמודת קרקע או לכל היותר בנינים של 3-4 קומות. רק בעשורים האחרונים (מאז גלי העלייה ההמונית של שנות ה-90 במאה הקודמת) החלו נבנות בפתח תקווה שכונות שלמות בבנייה רוויה של בניינים גבוהים רבי קומות.

אופיה המפוזר של פתח תקווה על פני שכונות הצדיק קיומה של תחנת אוטובוסים מרכזית וותיקה אף היא ובנוסף קיומו של קו מוניות שירות מהעיר לתל-אביב.

במקביל, ועל אף קיומה של תחבורה ציבורית עירונית, לא היה קיים מענה מספק לצורכי הנסיעה והמעבר של תושבי העיר ממקום למקום. אם בין שכונות העיר השונות ואם לנסיעות בין עירוניות ולכן הוקמה תנת מוניות בפתח תקווה, מוניות אחדות המספקת שירותי מוניות לכל פרווריה של העיר.

מוניות אחדות תחנת מוניות בפתח תקווה מספקת שירותי מוניות כוללים. הסעות מוזמנות, משלוחים וכמובן הסעות קריאה מידיות (הסעות מזדמנות). להזמנת שירות מראש או קריאה מידית פנו אלינו דרך האתר. 

חזור למאמרים