רכישת מחשבים ניידים ומחשב נייד גיימינג - online or offline

סופר פרייס הינו אתר ייעודי ישראלי ליבוא מקביל ומכירת מחשבים ניידים, מחשבים נייחים, מחשב נייד גיימינג, קונסולות משחק וציוד היקפי של החברות המובילות בכל תחום. באתר ניתן למצוא מחשבים במחירים מדהימים בהשוואה למחירי השוק המקומי וזאת בזכות היבוא המקביל. LENOVO HP, DELL, ASUS הם חלק מהמחשבים הנרכשים באתר סופר פרייס במחירי מציאה, אך זוכים לכיסוי אחריות מלא, ולעיתים אחריות העולה על זאת שהיבואן הרשמי המקומי מעניק לכם.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר סופר פרייס הפתעות מובטחות הן במחשבים ניידים רגילים והן במחשב נייד גיימינג.

למה כדאי לקנות ביבוא מקביל מחשב נייד גיימינג ומחשבים ניידים בכלל

מחשבים ניידים בכלל ומחשב נייד גיימינג ניתנים כיום להשוואה אוניברסלית של איכות ביצוע ומרכיבים על פי נתוני יצרן המתפרסמים ברבים. נתוני יצרן אלה מצביעים לא רק על ביצועיהם של המחשבים אלה מציינים את הרכיבים השונים המרכיבים את המחשב תוך גילוי מלא של שמות היצרנים, מספרי דגם וכל פרט המאפשר השוואה בין מחשב למחשב.
חשוב לזכור, מחשבים ניידים וגם מחשב נייד גיימינג, מגיעים ללקוח לא קשר היכן נקנו על ידי שליח או באסוף עצמי. במצב זה אין חשיבות איזו דרך עשה המחשב, כמה ידיים עבר מרגע עזיבתו את מחסני היצרן ועד הגיעו אליך הלקוח הסופי. כמובן שהמחשב הוא אותו מחשב רק ככל שפחות ידיים עוסקות בשינוע והטיפול בו מחירו נמוך יותר ומכאן, יבואן מקביל אשר מאפשר לך לרכוש מחשב נייד גיימינג מסוגל להציע מחיר טוב באופן משמעותי מאשר בחנות המחשבים.

התאמת מידות ורכיבים של מחשבים ניידים וגם מחשב נייד גיימינג למידותיך

שלא כמו בגדים או נעלים שרכישתם בחנויות אינטרנטיות עלול לעורר קשיים בשל חוסר התאמה במידות, צבע, ולעתים אף עיצוב. כאשר אנו בודקים רכישת מחשב נייד גיימינג או מחשבים ניידים אחרים, בכל חנות וירטואלית במרשתת או חנות מקומית של רשת שיווק או חנות עצמאית ניתן למצוא את רשימת הרכיבים המדויקת המרכיבה את המחשב ולהחליט האם המחשב מתאים לצרכינו ויעמוד בציפיות או לא.
הדבר בולט כאשר מדובר באתר מכירות מקומי העוסק ביבוא מקביל באופן מוצהר וחוקי, הרי שחוקי המדינה ותקנות הנוגעות למתן אחריות ומחויבות היבואן לספק ללקוחותיו אחריות על ידי היצרן או מעבדות מוכרות שנבחרו על ידי היבואן לטפל במחשביו. לעיתים בוחרים במעבדה המתמחה בתיקון מחשבים ניידים לספק שירות ייחודי למחשבי היצרן הספציפי.
כאשר אנו רוכשים בגדים או רהיטים מחו"ל לרוב לא יהייה ליצרנים נציג מקמי, נציג שיכול לבדוק, לברר ולפתור בעיות של חוסר התאמה או אי שביעות רצון. יצרניות ויבואני מחשבים ניידים בכלל ומחשב נייד גיימינג בפרט מחויבים כאמור לספק אחריות ושירות למוצרים אותם הם מייבאים ובשל כך רבים מאוד מבצעים רכישות דרך אתרי האינטרנט.

אנו ממליצים לכם להיכנס עוד היום לאתר סופר פרייס ולמצוא את המחשבים הניידים המתאימים לכם מחשב נייד גיימינג או מחשבים רגילים. גם לכם מחכה הפתעה שקשה להאמין לה. אבל הניסיון מראה שמדובר בהזדמנויות מעולות

 

 

חזור למאמרים