הדפסה על חולצות - גאוות יחידה, קבוצה, משפחה ומקום עבודה

הדפסה על חולצות לכל מטרה, מתמונה למתנה ידפיסו על חולצה לבחירתכם, כל עיצוב שתכינו לבד או בעזרתנו וייצרו עבורכם חולצה מודפסת ייחודית לאירוע שלכם. שילחו לנו את הקובץ במיל ואנו נטביע אותו על חולצה לפי המידה שתבחרו.

לשלוח ברכות לאהובים ולהפיץ מותגים בהדפסה על חולצות 

הדפסה על חולצות ליומיום ולחג

כיום מקובל מאוד להשתמש בהדפסה על חולצות, הן לשימוש יומיומי והן לאירועים מיוחדים, אותם אנו מבקשים לציין ולהנציח בעזרת יצירת עיצוב המתאים לאירוע והטבעתו על חולצה לכל משתתף או לבעל השמחה כמתנה נלווית.

הדפסה על חולצות בחיי היומיום

בחיי היומיום אנו מכירים הרבה מקומות עבודה אשר בעזרת הדפסה על חולצות מבקשים לקדם ולפרסם את שם העסק, אופיו, מיקומו ולעתים אף את מספר הטלפון שלו. הדפסה על חולצות כבר מזמן מקובלת כמרכיב בשיווק ויצירת המותג של בית העסק ללא קשר לעיסוקו.

אנו יכולים למצוא בעלי עסקים מתחומים מגוונים שמשתמשים בהדפסה על חולצות לצורך פרסום העסק שלהם על ידי כך שהם מחייבים את העובדים ללבוש חולצה מודפסת עם סממני ההיכר של בית העסק כגון לוגו, סלוגן או פשוט שם החברה ושם העובד.

במקרים מסוימים חברות גדולות מזמינות הדפסה על חולצות לימי גיבוש או כחלק מפרסום מוצר ספציפי ואפילו מעניקות חולצות מודפסות כחלק מקידום המוצר. לדוגמא מעניקים לך חולצה מודפסת עם שם היצרן של נעלי הריצה שקנית בהנחה שאם תלבש גם את החולצה יהווה הדבר חלק משמעותי בקידום המותג כשיראה ברבים.

הדפסה על חולצות לציון ימים מיוחדים

כאשר אנו חוגגים אירוע מסוים או מעוניינים לציין את קיומו של האירוע על ידי קבוצה של משתתפים נהוג ליצור סמליל ייחודי לאירוע על ידי מעצב מקצועי או אפילו על ידי מעצב חובב ולאחר שאנו מטמיעים את העיצוב על חולצה מתקבל פריט לבוש שהשפעתו חורגת מהיותו חולצת טי או פריט לבוש אחר.

השימוש בהדפסה על חולצות נפוץ כאשר מקיימים אירוע משפחתי כגון יום הולדת חשוב למי מבני המשפחה. כאשר מישהו עומד בפני התחלת קורס או גיוס וכמובן לכבוד סיום קורס, שחרור מהצבא, או קבלת תואר.

כמעט לכל אירוע ניתן לעצב קובץ גרפי המכיל תמונה או כיתוב או גם וגם ולאחר שמדפיסים אותו על חולצות ומחלקים למשתתפים מיד מתעוררת תחושת שייכות וייחודיות.

להכנה עצמית של הדפס או ליצירת הדפס על ידי מעצבי הבית שלנו. סוואנה בלו מזמינה אתכם ליצור קשר דרך האתר ואנו נשמח להכין גם לכם חולצה ייחודית לאירוע שלכם.

 

חזור למאמרים