לאחר שבחנת משרות רבות , סוף סוף הצלחת למצוא משרה המתאימה לדעתך לרצונותיך, הכנת קורות חיים מרשימים ושלחת למעסיק או לחברה בה אתה מעוניין. עתה נשאר לשכנעם כי אתה באמת האיש המתאים למשרה המוצעת. כמוך יעשו רבים אחרים ולכן אתה עובר להתמודדות כפולה מול מעסיקך העתידי בשכנועו שאתה המתאים ביותר למול כל המועמדים האחרים.

קרא עוד

האם יש דרך לביטול צוואה? האם על ידי הסתלקות מצוואה אני כיורש יכול להעביר את חלקי למישהו אחר? האם על אף שיורש זה או אחר הודיע על הסתלקות מצוואה משותפת היא עדיין תקפה?

קרא עוד

סיפור קצר בחיים ארוכים שמצביע על היתרונות המחכים למי שהחליט לעבור דרומה ובעיקר אם נעזר במשרד אדריכלים בדרום.

קרא עוד

בעידן של אבטלה חיפוש עבודה הופך להיות עבודה במשרה מלאה עד למציאת עבודה העונה לציפיותך. מאמר זה מנסה לשפוך אור על הדרך לצאת ממעגל האבטלה.

קרא עוד

האם כל מי שרואה עצמו יורש יכול להגיש בקשה לצו ירושה? האם מתחייב ליווי וייצוג של עורך דין לצורך הגשת בקשה וקבלת צוו ירושה?

קרא עוד

המזונות שאנו צורכים והשפעתם על מצב בריאותנו. האם ניתן להתאים מתכוני בריאות לכל מי שהחליט לפקוח עיניים ולעלות על מסלול ההחלמה בעזרת התזונה המתאימה לו.

קרא עוד

האם הסבל הפיזיולוגי בפיברומיאלגיה הוא תוצאה של בחירה. במחקרים שנעשים בשנים האחרונות נמצאות הוכחות לכך שהפיברומיאלגיה הנה אכן מחלה, על אף שפגיעתה בשיבושים רב מערכתיים. אל תמשיכו לסבול ואל תקבלו את הסבל כאורח קבוע בחיי היומיום שלכם. פנו אל הרופאים המטפלים בפיברומיאלגיה אשר יאפשרו לכם חזרה לחיים מאוזנים ומהנים יותר.

קרא עוד

אם הנך הבעלים או המנהל, של חברה בינונית או קטנה שלה צי רכב, שאינו גדול דיו על מנת לחייב מינוי קצין בטיחות בתעבורה, ובפועל צי הרכב מנוהל על יד מי ממנהלי החברה או הבעלים כתפקיד משני, היינו ממליצים לך לבחון את היתרונות הכלכליים המפליגים, הטמונים בהעברת סמכויות, ניהול צי הרכב לחברת שירותי קצין בטיחות בתעבורה הכדאיות הכלכלית הנה משמעותית ביותר.

קרא עוד

סוואנה בלו - המקום שבו האקספרסיוניזם פוגש את העידן הדיגיטלי. אתם תצלמו תמונה או תכינו בעורך הדיגיטלי שלכם מקבץ תמונות או ציור בתוספת כיתוב (אם תבחרו) ואנחנו נממש את ונטביע את הביטוי האישי שלכם בהדפסה על קנבס. גשו עוד היום לחנות סוואנה בלו ובהדפסת תמונה על קנבס בכפר סבא תכינו את המתנה המושלמת לכל אירוע.

קרא עוד

לנו במשכנתא אחת כיועץ משכנתאות עצמאי ובלתי תלוי, מגע יומיומי עם אין ספור נכסים שאנו פוגשים בבואנו להסדיר ולהכין את התשתית הכלכלית שתאפשר קבלת משכנתא על פי רצון לקוחותינו. מתוך ניסיוננו זה אנו רואים לנכון להתייחס לנקודה משמעותית זאת שלה השפעה הן במצבים של רכישה והן במצבים של קניית נכס. כמובן כאשר יש לבצע תכנון החזרים פוטנציאלי וערך תמורה מצטבר, שהנכס יכול להניב, למצב הדירה שלכם השפעה רבה על גובהו של הסכום הסופי.

קרא עוד

שירות גרר משאיות 24/6 מכל תוואי שטח כולל חילוץ והצלה. גרר בן מתחייבים לשירות מהיר וזמין הכולל משאית מנוף במקרה של התהפכות המשאית. לשירותי גרר משאיות על ידי גרר בן צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

קרא עוד

אורתם משרד אדריכלים וותיק, השוכן בלבו של כפר, הממוקם בקוו התפר שבין מחוז הדרום למחוזות ירושלים ותל אביב. מתמחה בתכנון ועיצוב דירות יוקרה בסביבה כפרית. הן בבתים צמודי קרקע והן בבנייה רוויה. לקבלת ייעוץ וקביעת מפגש לגיבוש רעיונות עיצוביים פנה אלינו דרך האתר. נשמח לעמוד לרשותכם.

קרא עוד

מנופי יוני מתמחים בעבודות מנוף ייעודיות המצריכות התקנים ייחודיים כגון ונטוזה להרמת זכוכית בוואקום, מנוף סל ועוד. אנו מפעילים צי של משאיות מנוף המופעלות על ידי מפעילים מוסמכים שהוכשרו לכך והנם בעלי ניסיון רב בכל עבודות המנוף. להזמנת משאית מנוף לביצוע עבודות מנוף עבורכם, צרו קשר ונתאים לכם את משאית המנוף שתענה על צורכיכם המדויקים

קרא עוד

המטרה שלנו בעצ-בעות היא שהתריס שלכם יעלה וירד באופן רציף ללא תקלות בכל עונות השנה, כך שלא יתעורר הצורך להזמין אותנו לתיקון תריסים חשמליים כלל. להזמנת תיקון, טיפול מונע והדרכה כיצד לשמור על התריס שלכם צרו קשר.

קרא עוד

מרפאת דר. איל גפשטיין עוסקת בהשתלת שיניים ממוחשבת. משתל דנטלי ועד לשירותים המתקדמים והחדישים ביותר בתחום האסתטיקה הדנטלית ובריאות השן. אנו מבצעים הליך של שיקום הפה ביום אחד בעזרת שתלים ביום אחד ללא כאבים וללא זריקות. פנו אלינו במרפאת דר. גפשטיין לקבלת ייעוץ והערכה ראשונית חינם.

קרא עוד

רקמה ממוחשבת - המרכז הישראלי לשירותי ריקמה ודיגיטציה מתמחים בהוספת ממד אישי לכל מתנה שתבחרו להעניק ליקירכם. אנו נכין לכם פאצ`ים לתפירה עצמית או נכין ברקמה על מגבת מתנה לאחד והמיוחד שלכם. ניתן להזמין דרך המייל או לשלוח דוגמא ל-AhatsApp ואנו נכין את הפאצ` או רקמה על מגבת בצבע על פי בחירתכם

קרא עוד

גרר בן - קונה רכבים במזומן, החברה מעניקה לכם שירותי גרירה מתקדמים ומפעילה צי של מכוניות גרירה בפריסה ארצית. להזמנת רכב גרירה וחילוץ לכל מקום בארץ. פנו אלינו ורכב הגרירה בדרך אליכם. אנו מתמחים בגרירה בכל תוואי שטח. כביש, דרך סלולה, שטחים תפעוליים ואזורי מסחר ותעשייה.

קרא עוד

מרפאתו של דר` איל גפשטיין בפתח תקווה, המרכז להשתלות ואסתטיקה דנטלית, מאפשרת לכם לעבור תהליכים מורכבים של שתלים מרובים ושיקום הפה ביום אחד, בעזרת השתלות שיניים ממוחשבת. הליכים חדשניים אלה מאפשרים לצמצם באופן משמעותי הן את הסיכונים והן משך הטיפול וההחלמה. צרו עוד היום קשר עם מרפאת דר` גפשטיין לקבלת ייעוץ ראשוני והערכה ללא התחייבות.

קרא עוד

מכונת רקמה ממוחשבת, משלבת את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר מתחום מכונות התפירה עם תהליכים רובוטיים הנשלטים על ידי מחשב, מאפשרים להעביר קבצי גרפיקה דיגיטליים ברזולוציות מדהימות, אל הבד הרקום. בסאוונה בלו - תוכלו להזמין עבודות ברקמה ממוחשבת על כל סוגי הבדים.

קרא עוד

הדפסה על חולצות לכל מטרה, מתמונה למתנה ידפיסו על חולצה לבחירתכם, כל עיצוב שתכינו לבד או בעזרתנו וייצרו עבורכם חולצה מודפסת ייחודית לאירוע שלכם. שילחו לנו את הקובץ במיל ואנו נטביע אותו על חולצה לפי המידה שתבחרו.

קרא עוד

משכנתא אחת יועצי משכנתאות עצמאיים בלתי תלויים מתמחים ביצירת תשתית פיננסית שתאפשר לכם ליהנות ממשכנתא ללא הון עצמי בתנאים המתאימים ביותר עבורכם.

קרא עוד

רדיו סיטי - שירות התקנות בפריסה ארצית למערכת מולטי מדיה לרכב כולל שדרוגים ותוספת אביזרים נלווים כגון מצלמות רוורס וחישני רוורס, מסכים ועוד. אנו מספקים שירות ייחודי לתיקון מערכת מולטימדיה באיסוף והחזרה מבית הלקוח (כול אחריות).

קרא עוד

משאית מנוף הנה שילוב בין שני גורמים אשר להם תכונות שונות בתכלית. למשאית יכולת תנועה ממקום למקום ולמנוף היכולת להניף דברים להעמיס ולפרוק מהמשאית וכן באתר היעד להניפם למיקומי פריקה שונים. משאיות מנוף שונות זאת מזאת ביכולת ההעמסה וכן בגודל המנוף המורכב עליהן.

קרא עוד

מוניות אחדות, תחנת מוניות בפתח תקווה מפעילה צי של מעל 90 מוניות חדישות המספקות שירותי מוניות בפתח תקווה ובנוסף מספקת שירותי מוניות בפריסה ארצית 24/7. מוניות אחדות מפעילה שירות משלוחים דלת לדלת, גם הוא בפריסה ארצית. להזמנת מונית מראש, משלוח או להסעה מידית צרו אתנו קשר דרך האתר.

קרא עוד

אם אתם ארגון, חברה, קבוצה, אספנים או כל גורם בעל עניין ברקמה ממוחשבת של פאצ`ים עם איכות ברמה שלא הכרתם, הגעתם למקום הנכון. להזמנת עבודות רקמה ממוחשבת של פאצ`ים, צרו קשר בטלפון המופיע באתר או באמצעות השארת פרטים בטופס צור קשר המובנה באתר שלנו, ואנו נשמח מאוד לעמוד לשירותכם.

קרא עוד

המלצתנו היא לפנות למרפאה המתמחה בשילוב הרפואה הקונבנציונלית והרפואה הטבעית להתמודדות עם שיבושים בפעילותה של בלוטת בהתריס. אם גם את חשה שיבושים בלתי מוסברים בתפקודים פיזיולוגיים המלווים במצבי רוח משתנים, תחושות עייפות כרונית, כאבים, הפרעות שינה וכו` ייתכן שגם פעילות בלוטת התריס שלך אינה מאוזנת ועלייך לפנות בהקדם למרפאת בעלת ניסיון מוכח, רב שנים לאבחון וטיפול בבלוטת התריס.

קרא עוד

סופר פרייס הינו אתר ייעודי ישראלי ליבוא מקביל ומכירת מחשבים ניידים, מחשבים נייחים, מחשב נייד גיימינג, קונסולות משחק וציוד היקפי של החברות המובילות בכל תחום. באתר ניתן למצוא מחשבים במחירים מדהימים בהשוואה למחירי השוק המקומי וזאת בזכות היבוא המקביל. LENOVO HP, DELL, ASUS הם חלק מהמחשבים הנרכשים באתר סופר פרייס במחירי מציאה, אך זוכים לכיסוי אחריות מלא, ולעיתים אחריות העולה על זאת שהיבואן הרשמי המקומי מעניק לכם.

קרא עוד

חברת שמר בטיחות והנדסה יועץ בטיחות בעל הסמכה למתן הדרכות בטיחות, הכנת תיקי שטח, בדיקת מתקני ספורט על פי כל התקנים וחוזרי מנכ"ל, בדיקת בטיחות במוסדות חינוך, יועץ נגישות. בדיקות קונסטרוקציה על ידי קונסטרוקטור בכל סוגי האירועים ההמוניים, במות ומתקני התאורה.

קרא עוד

דרושים קציני בטיחות בתעבורה

קרא עוד

נגריית אהרון כהן מתמחה בייצור ארון שירות למטבח ובמתן פתרונות מותאמים, בתחום הנגרות, לבית ולמשרד (לחדרי המתנה, חדרי מנוחת עובדים ועוד.) בהתאם לצורכי הלקוח. ניתן לשפר את הסדר והארגון בצורה משמעותית ביותר על ידי תוספת של ארון שירות למטבח שיאפשר לכם גם אחסון נוח של מוצרים, כלי אוכל, מצרכים, כלי בישול ואפייה, ואפילו חומרי ניקוי.

קרא עוד

אם גם אתם יוצאים לחופשה בחופש הגדול ויש לכם כלב, אתם בוודאי מחפשים לו פנסיון כלבים, אנו מזמינים אתכם אלינו לפנסיון, שנכיר, וביום שתצאו לחופשה תדעו שגם הכלב שלכם בחופשה, ואתם, אתם יכולים להיות רגועים.

קרא עוד

בנימין מנופים והובלות מחזיקה מספר משאיות מנוף למגוון עבודות ומחפשת נהגי משאית בעלי רישיון להפעלת מנוף

קרא עוד

גורמים לשינוי בקריירה בגיל הפנסיה
כיווני תעסוקה ואפשרויות לפיתוח קריירה חלופית
דוגמאות לכיווני תעסוקה אפשריים

קרא עוד

בקליניקה בכפר סבא דרושה מזכירה למשרה חלקית

קרא עוד

לאופיר ספקים ממוקמת במושב נחלים, דרושים סוכני שטח בעלי ניסיון, מזכירה במשרה חלקית.

קרא עוד

לגרר בן דרושים גרריסטים, העבודה כוללת גרירת רכבים בכל חלקי הארץ, החברה ממוקמת בפתח תקווה.

קרא עוד

מחפש עבודה? מה חשוב לך שהמעסיק ידע עליך ועל הצרכים שלך? סוף סוף סיימת לכתוב קורות חיים מרשימים, ועכשיו זה הזמן לחפש עבודה. אם חשבת שכתיבת קורות החיים היא קשה, תאר לך כמה קשה תהליך חיפוש העבודה עצמו. מציאת עבודה טובה (ללא התפשרויות מרובות) דורשת זמן וסבלנות.

קרא עוד

אז החלטתם שהגיע הזמן להתחיל לחפש עבודה חדשה. עקב תחרות אדירה בשוק העבודה כתיבת קורות החיים צריכה להיות נכונה ויעילה. לקורות חיים חשיבות קריטית למציאת עבודה המתאימה לך ולכישורך.

קרא עוד

הנה חלפו להם שלוש שנים של שירות צבאי בהם למדתם והגנתם על ארצנו בגבורה! עכשיו אתם יוצאים לחיים האמיתיים לעצמאות ולחופש, ומה שנשאר עכשיו זה לחשוב מה השלב הבא בחייכם: לעבור לדירה משלכם, או להמשיך לגור עם ההורים, האם אתם רוצים להתחיל ללמוד, להתחיל לעבוד או אולי בכלל לטוס לחו"ל!

קרא עוד

משרות אחרונות