לא מצאתם משרה מתאימה באתר? כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם.

דרושים - רשימת משרות מתקין מערכות לרכב

קטגוריה: רכב - מוסכים  תת: מתקין מערכות לרכב 

20 42022
דרוש/ה דרושים מתקיני מערכות איתור ומיגון לרכב  -  (מס' משרה 20647)
כל הארץ, אורן מערכות, טלפון: לצפייה לרשומים בלבד.לרישום-חינם

🔥 לאורן מערכות דרושים מתקינים למערכות איתור ומיגון לרכב 🔥 דרישות התפקיד: חובה מינימום שנה ניסיון בתחום התקנת מערכות איתור ומיגון לרכב. מגורים באזור המרכז - יתרון. עבודה בפריסה ארצית. רישיון לרכב/אופנוע חובה - אנחנו מספקים לכם רכב/אופנוע. 💰 תנאים טובים למתאימים.

שלח קורות חיים שליחת קורות חיים - לרשומים בלבד - לרישום-חינם
פתחו משרה בדף חדש

דרושים מתקין מערכות לרכב

דור המכוניות של היום הוא הרבה יותר משוכלל מהדורות הקודמים, מכוניות כיום הם יותר מסתם כלי רכב, הם כוללות מגוון רחב של מערכות טכנולוגיות הבאות לשפר את בטיחות ואיכות הנסיעה גם לנהגים וגם לנוסעים כאחד. 

לא מוצאים עבודה מתאימה לדרישות שלכם? אנו בקדימה לעבודה מציעים גם שירותי השמה - צרו איתנו קשר דרך דף צור קשר באתר, ונציג קדימה לעבודה יחזור אליכם וביחד נמצא לכם עבודה בהקדם האפשרי.

הרבה מהמערכות הללו אנשים לוקחים כמובנים מאילו, כגון דיבורית אוטומטית בזמן נהיגה, האזעקה של המכונית, וכו`. אך כשמשהו משתבש בהם הצורך לתקן אותם הוא אדיר, ולכן יש הרבה דרישה בשוק הרכב למתקיני מערכות לרכב.

מתקין מערכות לרכב דרושים

בעקבות הצורך העצום בתפעולם של המערכות המגוונות ברכב, ישנו ביקוש גבוהה בשוק למתקיני ומתקני מערכות ברכב, לתפקיד התקנת ותחזוק מערכות סאונד, ווידאו, GPS, מסכי טאץ`, מזגן ועוד.

באתר Job-HR קדימה לעבודה תוכלו למצוא משרה כמתקיני מערכות לרכב, בואו לבחור את המשרה הכי מושכת עבורכם ותתחילו לפרק ולהרכיב מערכות אלקטרוניות עוד היום!

בואו להתעסק בתפקיד מעניין המתאים במיוחד לאנשים האוהבים רכבים, את תהליך ההרכבה ואת תהליך מציאת פתרונות לבעיות ותקלות מורכבות.